EN
Adres Atakent Evleri
EN

Adres Atakent Evleri

PROJE DETAYI

Adres Atakent Evlerini tasarlarken, aklımızda aileleri mutlu edecek bir proje vardı, bizde aileleri mutlu edebilicek tüm unsurları bir araya getirdik.

Mesela ; Farklı büyüklükteki aileler için farklı daire alternatifleri bulunuyor.2+1,3+1,4+1 daire tipleri olmak üzere toplam 391 konut mutlu birer yuvaya dönüşmek için yeni sahiplerini bekliyor.

Adres Atakent Evleri ; Şehir Hastanesine, Basın Ekspres’e ve Tem Otoyoluna yalnızca birkaç dakika mesafede bulunuyor.Atatürk Havalimanı’na ise 10 dakikalık mesafe uzaklığı bulunuyor.Ayrıca metroyla İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşmak mümkün.

Kuzey Çevre Otoyolu bağlantısı ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Yeni inşası tamamlanmış 3.Havalimanına da kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Adres Atakent Evleri’nde ailelerin mutluluğunu taçlandıracak ayrıcalıklardan biride ; yeşilin bolluğu.

Geniş peyzaj alanı, çiçekler arasında yürüyüş parkurları ve proje meydanında bulunan bitki bahçesi gülümsemelerin sürekli taze kalmasını sağlıyor.Kapalı havuz,Fitness salonu,Sauna,Hamam, Çocuklar için Kreş ve dostlarla zaman geçirebiliceğiniz sosyal tesisler de cabası.Tüm bu güzeliklere ek olarak da ; Adres Atakent Evleri her geçen gün değerlenen İstanbul’un yükselen yıldızı ve geleceğin yeni merkezi olarak konumlanıyor ve işin kazanç boyutunda da sahiplerinin yüzünü gülümsetiyor.

Bizim için ev sizin ve sevdiklerinizin mutlu olduğu yerdir..

Kişisel Verilerin Korunması